Náš papier

  • Perforovaný papier
  • Baliaci papier

Perforovaný papier

– na výrobu sa používa výlučne recyklovaný papier, ktorý spĺňa antistatické podmienky a má výborné mechanické vlastnosti v ťahu. Papier sa vyrába v rolkách o šírkach 81, 91, 100, 162, 182, 202, 235 cm, ale môžu sa používať aj iné rozmery. Vyrába sa v gramážach 70 a 80 g/m2. Dodávaný a balený je v cca 15, 18, 25, a 30 kg rolkách. Použitie: ako podkladová vrstva pre vákuové upínanie látok v CAD, CAM systémoch, v odevnom priemysle v krajčírskych a strihacích dielňach. Ako dodatkový materiál do strihacích dielní dodávame aj HDPE fóliu, termolepivý papier a kartóny na výrobu strihov.
Rozšírenie portfólia o nový druh perforovaného papiera MIKROFORATA – 50g papier s novým typom výseku v tvare trojuholníka.
Makroperforovaný papier – vyseknuté otvory idú rovnobežne so šírkou a dĺžkou papiera.

NOVINKY VO VÝROBE PERFOROVANÉHO PAPIERA
Nová technológia vo výrobnej divízii Papier – Stroj na odvíjanie, perforáciu a balenie papiera. Technológia umožňuje výrobu perforovaného papiera z pôvodnej maximálnej šírky 235cm až do šírky 290cm. Výseky papiera od MACROperforovaného vzoru až po vzor MIKROFORATA. Spracovanie papiera od 30 do 500 g/m2.

Možnosť potlače papiera 1 farbou, napríklad logo, výrobné značky a pod.

Baliaci papier

Dodávaný v šírke 50 a 81 cm, v dĺžke 25 a 50 m. Použitie: balenie výrobkov, ochrana proti znečisteniu pri natieračských a rekonštrukčných prácach vo firmách a domácnostiach…