Ponúkame Vám

 • Print etikety
 • Etikety pre obalový priemysel
 • Etikety vo formáte A6
 • Plnofarebné etikety na kotúči - malonáklad
 • Samolepiace etikety na kotúči
 • Cenovkové etikety
 • Tabelačné etikety
 • Piktogramy
 • Termotransferové pásky
 • Cloth tape
 • Textilné etikety

Print etikety

Samolepiace etikety na hárkoch formátu A4, vyrobené násekom hornej vrstvy s ochranným okrajom, so silným lepivým akrylátovo – disperzným lepidlom. Vysoko kvalitný materiál umožňuje optimálnu priľnavosť tonera, vysokú schopnosť rozlíšenia a čistý obraz pri použití moderných kopírovacích zariadeniach, laserových tlačiarňach prípadne ofsetových strojoch. Ochranné okraje po obvode archu zabraňujú zaneseniu lepidla do tlačového zariadenia.
Na uvedené rozmery print etikiet ponúkame možnosť viacfarebnej potlače podľa požiadaviek zákazníka.
Použitie: logistické a distribučné etikety, označovanie výrobkov, adresné štítky, kancelárska evidencia, označovanie médií…
V ponuke sú biele, farebné a radiantné etikety. Štandardné balenie 100, 500 a 1000 A4.

Informácie o použití

PET laser etikety

Fóliové polyesterové etikety určené na potlač v laserových tlačiarňach vo formáte A4. Ideálne riešenie pre tlač priemyselných etikiet, etikiet do exteriéru a pod. Sú v bielom, transparentnom a striebornom prevedení.

SRA3 etikety

Samolepiace etikety na hárkoch pre malonákladovú tlač v produkčných tlačiarňach. Vhodné do produkčných tlačiarní SRA3 formátov,
v súčasnosti obľúbených v malonákladovej tlači.  Nenáročné spracovanie, kvalitný výstup, pri potlači veľkých formátov znižovanie nákladov na etiketu. Vysokokvalitný materiál umožňuje optimálnu priľnavosť tonera, vysokú schopnosť rozlíšenia a čistý obraz pri použití v moderných produkčných tlačiarňach, kopírovacích zariadeniach, laserových tlačiarňach atď.

Formát A3 297x420mm, SRA3 320x450mm a formát 330x485mm.

V ponuke papier matný a lesklý a PET fólie.

Etikety pre obalový priemysel

Edale FL-3 je systém na tlač etikiet a flexibilných obalov s vysokou produktivitou a nákladovou efektívnosťou.

Nápojový priemysel:
celoobvodové etikety, wraparound labels na minerálne vody, nealko nápoje, sirupy atď.
logistické etikety a TTR
samolepiace etikety pre označovanie galónov a špeciálnych nápojových obalov

Čajový priemysel
čajové prebaly
čajové visačky
balenia na cukor

Veľkododávatelia zeleniny a ovocia
logistické a samolepiace etikety
fruit tagy
fóliové pásy pre sieťovanú zeleninu a ovocie

Primárne balenie potravín
beztlačové  flexibilné obaly pre vertikálne a horizontálne baliace automaty
BOPP flexibilné potlačené substráty
potlačené  maslové fólie
personalizované malorozmerné vrecká …

Inštaláciou rezačky KAMPF vstúpila spoločnosť MiF, s.r.o. na trh aj ako distribútor flexibilných obalov na báze BOPP, CPP a LDPE, kde sme schopní dodávať priamym spotrebiteľom vlastnacich baliace automaty, ale aj malým a stredne veľkým konvertorom.  Pre náročnejších zákazníkov, ktorí potrebujú bariérové, laminované flexibilné obaly ponúkame fólie na báze BOPP, CPP, LDPE, PET, AL  v  rôznych technologicky vhodných kombináciách.

Etikety vo formáte A6

Etikety určené na ručný popis, 9 rôznych rozmerov v bielom aj farebnom vyhotovení. Balenie obsahuje 15 archov s bielymi etiketami alebo 10 archov s farebnými etiketami.

Etikety na alkohol

Etikety určené na označenie fliaš s alkoholom, napr. SLIVOVICA, MARHUĽOVICA, možnosť dopísania ďalších údajov ako rok rok, % a pod.
LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB.

Plnofarebné etikety na kotúči – malonáklad

Plnofarebné samolepiace etikety na kotúči s potlačou na digitálnych médiách, určené najmä pre etikety v malých nákladoch, kde zákazníkovi odpadávajú náklady na výsekové a tlačové formy. Vyhotovenie podľa požiadaviek zákazníkov. Možnosť potlače rôznych materiálov, papier, fólia, materiál určený na vínové etikety a pod.

Termotransferové etikety

Samolepiace etikety na kotúči sa používajú pre dotlač údajov v zariadeniach pracujúcich na termotransferovom princípe tlače. Pôsobením tepla dochádza k prenosu farbiva zo špeciálnej pásky na potláčaný materiál.
Druhy materiálu: Vellum, MC Primecoat, PET, PP, PE, PVC atď.
Použitie : na logistické a distribučné etikety, označovanie výrobkov, tlač EAN kódov, značenie jednotlivých druhov nízkonákladových sérií produktov a pod.

Termo etikety

Samolepiace etikety na kotúči, ktoré sa používajú hlavne pre tlač priebežne meniteľných údajov v zariadeniach využívajúcich princíp vyvolania farebnej reakcie vrchného materiálu termo etikety pôsobením tepla.
Voľba vhodného materiálu závisí od prostredia, v ktorom sa bude aplikovaný produkt nachádzať. Materiál termo eco a termo top.
Použitie: vo váhových systémoch pre označovanie názvu tovaru, jeho hmotnosti, ceny, čiarového kódu, doby expirácie a ostatných údajov a pod.

Grafické etikety

Samolepiace etikety spracované na základe grafickej predlohy, ktorá je vytvorená podľa predstáv zákazníka a vyrábané modernými technológiami na tlačiarenských zariadeniach v rôznych tvaroch a rozmeroch.
Etikety sú navinuté na kotúči alebo na hárkoch.
Použítie: označovanie jednotlivých druhov produktov, informácie o výrobku alebo výrobcovi v rozličných oblastiach priemyslu, napr. potravinárskeho, elektrotechnického, automobilového alebo chemického, poľnohospodárstva a služieb.

Etikety do etiketovacích klieští

Inak aj cenovkové etikety, sú určené najmä na použitie do etiketovacích klieští na operatívne  označovanie výrobkov a ich balení cenami, prípadne ďalšími údajmi o výrobku.

Etikety sú v bielom a radiantnom prevedení v rôznych rozmeroch.

Tabelačné etikety

Samolepiace etikety s postrannou vodiacou perforáciou umiestnené na nekonečnom páse skladaných hárkov a sú predovšetkým určené pre potlač v ihličkových tlačiarňach.
Použitie: na tlač a spracovanie dát v kanceláriách, verejnej správe, bankách a pod.

Piktogramy

– vyrobené z vysoko kvalitnej metalizovanej fólie s výbornou priľnavosťou. Lesklá strieborná farba zaručuje príťažlivý kovový vzhľad. Vytlačený symbol je odolný voči silnému opotrebeniu a poškriabaniu. Priemer 75 mm.

Termotransférové pásky

– určené na dotlač širokej škály materiálov ako tlačové médium do termotransferových tlačiarní a často sú nazývané užívateľmi rôznymi názvami ako napr. farbiace pásky, TTR, ribbon, termotransferová fólia…
Pásky sa rozdeľujú podľa druhu potláčaného materiálu na 3 základné skupiny, ktoré sú WAX, WAX/RESIN, RESIN v rôznych farbách a rozmeroch podľa typu termotransferovej tlačiarne a dotláčaného materiálu alebo samolepiacich etikiet (papier, plast, textil…) a požadovanej odolnosti dotlače voči rôznym vplyvom (oter, pranie, rozpúšťadlá, vyššia teplota, poveternostné vplyvy a mnohé iné ). Pigment nesený na nosnej fólii je odpálený a prenesený na dotláčaný materiál pôsobením tepla a tlaku prostredníctvom tlačovej hlavy elektronickou cestou.
Pásky dodávané našou firmou obsahujú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje nadmernému opotrebeniu tlačovej hlavy. Termotransferové pásky sa dodávajú s vnútorným návinom IN (pigment je na vnútornej strane nosnej fólie), alebo vonkajším návinom OUT (pigment je na vonkajšej strane nosnej fólie), podľa typu tlačiarne.
Najčastejšie sú pásky navinuté na papierovej 1“ /25,4 mm/ dutinke pri priemyselných typoch tlačiarní a v niektorých prípadoch aj na plastových dutinkách. Pri malých stolových tlačiarňach sa zvyčajne používajú papierové 0,5“ /12,4 mm/ dutinky so zárezmi.

Cloth tape a duct tape

Slúži k jednoduchému ručnému lepeniu bez zvlnenie a prispôsobuje sa nerovnostiam povrchu. Má výbornú priľnavosť na širokú škálu povrchov ako tkaniny, vinyl, koža, plasty, kov, lamináty atď. má vysokú odolnosť voči oderu a roztrhnutiu oproti štandardným páskam, má atraktívny strieborný povrch, vynikajúcu počiatočnú priľnavosť.
Cloth tape – silná lepivosť.
Duct tape – stredná lepivosť.
Výhody: flexibilná a prisbôsobivá páska, odolná voči vlhkosti, popisovateľná, ponúka vysokú pevnosť a lepivosť, odolnosť voči vysokým teplotám, vyrobená zo silnej a odolnej tkaniny.
Využitie: ideálne pre tesnenia, združovanie, maskovanie, držanie a ochrana aplikácií, univerzálne na údržbu a lemovanie, spojovanie kobercov a lemovanie, automotive, ochrana rohov, dorazy, elektropriemysel, náročné balenia pre vojenské účely, pozdĺžne spojovanie, exteriérové opravy, odolné maskovanie a akékoľvek druhy opráv.

Textilné pásky a textilné etikety

Textilné stuhy sa používajú v textilnom priemysle na označenie výrobkov textilnou etiketou. Netkané textilné stuhy sú vhodné na potlač termotransferovou technológiou. Ich hlavnou výhodou je potlač v termotransferových tlačiarňach pri veľkej variabilite tlačených textov, čiarových kódov, obrázkov, ošetrovacích symbolov a informácii o výrobcovi. Textilné etikety potlačené termotransferovými páskami alebo páskami na tepelnú ražbu sa vyznačujú vysokou odolnosťou pri štandardnom, chemickom a kameňovom praní.
Textilné stuhy sú dodávané v kotúčoch zo štandardnou dĺžkou návinu 200 metrov na 40 mm alebo 76 mm dutinke.
Použitie:
• Tlač pracích a údržbových symbolov
• Tlač veľkostí odevov / S, M, L, XL, XXL, 36, 38 atď./
• Zobrazenie loga spoločnosti
• Čiarové kódy

Formulár - etikety na kotúči

Meno / Spoločnosť:

Vaše meno alebo názov spoločnosti

Telefón:

Vyplňte telefónne číslo

Email:

Zadajte váš email

Názov etikiet:

Váš názov etikiet

Materiál:

Uveďte materiál

Celkový počet etikiet:

Zadajte celkový počet etikiet

Počet farieb:

Vyberte si počet farieb

Počet produkcií:

Zadajte počet produkcií D(v ks) podľa uvedeného obrázka

Kotúč - vonkajší priemer:

Zadajte vonkajší priemer C(v mm)

Dutinka:

Zadajte Vnútorný priemer E(v mm)

Rozmery etikiet:

Zadajte rozmer A(v mm) podľa uvedeného obrázka
Zadajte rozmer B(v mm) podľa uvedeného obrázka

Kotúč - počet etikiet:

Zadajte počet etikiet na kotúči(v ks)

Typ povrchu:

Na aký typ povrchu je etiketa aplikovaná?(papier, plast, kov)

Aplikačná teplota:

Pri akej teplote je etiketa aplikovaná?(v °C)

Lakovanie:

Vyberte si spôsob lakovania

Smer návinu - vonkajší:

Vyberte si smer vonkajšieho návinu

Smer návinu - vnútorný:

Vyberte si smer vnútorného návinu

Poznámky:

Pokiaľ máte akékoľvek poznámky k etiketám, napíšte nám ich

Overovací kód:

Opíšte kód
captcha