Riešenia pre všetky odvetvia

Spoločnosť MiF, s.r.o. patrí medzi popredných slovenských výrobcov samolepiacich etikiet. Pod svojou značkou „emy“ ponúka veľké množstvo rozmerov a vyhotovení. Od roku 2001, keď značka „emy“ vstúpila na trh, prešla firma, ale aj portfólio ponúkaných produktov veľkými zmenami.

Na začiatku to boli etikety na hárkoch formátu A4, ideálne riešenie pre všetky odvetvia priemyslu, ale aj do veľkoobchodov, kancelárií a domácností. Postupne k základným etiketám formátu A4 pribudli ďalšie produkty, ktoré si rýchlo našli svojich užívateľov. Sú to etikety formátu A6 na ručný popis, obľúbené etikety na koreničky, etikety na džem a zaváraniny, vianočné etikety, etikety na vrecká do mrazničky, etikety na alkohol a mnohé ďalšie druhy, ktoré sú dodávané v baleniach formátu A6.

Rozširovaním svojho portfólia firma zareagovala na neustále rastúci dopyt zákazníkov po ďalších druhoch etikiet. Začiatkom roka pribudli etikety vo formátoch A3, SRA3 a SRA3+, vhodné do produkčných tlačiarní SRA3 formátov, v súčasnosti obľúbených v malonákladovej tlači, kde je snaha o využitie čo najväčšej potlačiteľnej plochy. Pri neustálom tlaku na rozpočet a financie, poskytuje zákazníkovi možnosť pri potlači veľkých formátov znižovať náklady na jednu etiketu. Vysokokvalitný materiál firmy Herma umožňuje optimálnu priľnavosť tonera, nenáročné spracovanie, kvalitný výstup, vysokú schopnosť rozlíšenia a čistý obraz pri použití v moderných produkčných tlačiarňach, kopírovacích zariadeniach, laserových tlačiarňach, to všetko prinášajú etikety vo formátoch SRA3. Pre zákazníkov sú etikety v ponuke 100 hárkových balení, ale k dispozícii sú aj ekonomické priemyselné balenia v prevedeniach matný papier, lesklý papier, biela PET fólia, v krátkych dodacích dobách.

Spoločnosť MiF, s.r.o. má plne angažovaný tím ľudí, ktorí sú ochotní a schopní uspokojovať požiadavky zákazníkov, reagovať na dopyty, prichádzať s kreatívnymi riešeniami pre našich zákazníkov… Since 1996.

AT