Novinky

Výpredaj samolepiacich etikiet

Samolepiace etikety na kotúči
Rozmer: 90x60mm
Materiál: papier biely pololesklý
Ks na kotúči: 800ks/kot.
Dutinka: 40mm
Množstvo: 12 kotúčov
Cena: 4,-€/Tks (3,20 €/kotúč). Cena bez DPH, pri odbere celého množstva cena vrátane dopravy.
Informácie a objednávky na obchod@mif.sk

Novinky vo výrobe perforovaného papiera

Nová technológia vo výrobnej divízii Papier – Stroj na odvíjanie, perforáciu a balenie papiera. Technológia umožňuje výrobu perforovaného papiera z pôvodnej maximálnej šírky 235cm až do šírky 290cm. Výseky papiera od MACROperforovaného vzoru až po vzor MIKROFORATA. Spracovanie papiera od 30 do 500 g/m2.

Možnosť potlače papiera 1 farbou, napríklad logo, výrobné značky a pod.

Vákuové vrecká a fólie

Vákuové vrecká typ PA/PE sú vyrobené technológiou zvárania, v rôznych rozmeroch podľa požiadaviek zákazníkov. Sú určené na vákuové balenie potravín, napr. syrov, mäsových výrobkov, rýb a pod.
Uvedený výrobok splňuje požiadavky stanovené Nariadením Komisie EU č. 10/2011 zo dňa 14.01.2011 a Nariadením Európskeho parlamentu /ES/ č. 1934/2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami.
Na výrobu fólie nie sú použité žiadne toxické alebo nebezpečné látky uvedené v zozname dosiaľ klasifikovaných nebezpečných chemických látok.

PA/PE fólie – hadice, hrúbka 60 – 80 mic, rôzne šírky podľa požiadaviek zákazníka od 90 do 250mm, číre alebo s potlačou.

Stačí len upiecť chlieb, obaly Vám dodá MiF…

BOPP fólie rôznych hrúbok, číre alebo s potlačou, určené pre automatické balenie na horizontálnych a vertikálnych baliacich automatoch typu flow-pack.
Polyolefínové fólie – dodávané ako polorukáv, patria medzi tepelne zmrštiteľné fólie. Sú vhodné pre všeobecné balenie od ručných cez poloautomatické, až po vysoké rýchlostné automatické, komorové či tunelové stroje.
Polypropylénové vrecká – PP CAST čisté aj potlačené určené predovšetkým na balenie pekárenských výrobkov, vrecká sa uzatvárajú ručne pomocou lepiacej pásky alebo na klipovacom stroji pomocou plastovej pásky, alebo automaticky na baliacich strojoch s predfukom.
Aby naša ponuka bola kompletná, dodávame aj samolepiace etikety, plnofarebné, grafické alebo čisté, termotransferové pásky na dotlač variabilných údajov priamo vo Vašej firme, pásky na chlieb pre aplikačné automaty aj pre ručné balenie, cenovkové etikety pre označovanie údajov o cene, prípadne dátumu spotreby.

Rezačka fólií KAMPF

Rezačka / prevíjačka značky KAMPF,  ktorá je primárne určená na rezanie materských kotúčov flexibilných fólií pomocou žiletiek a papiera pomocou kruhových nožov v šírke vstupu do 1700mm. Základná materská rola môže byť dodaná na dutinke priemeru 76mm ,alebo 152mm, rezaný výstup v priemere 600mm na dutinke 76mm. Minimálna šírka rezania 70mm. Pre prípad rezania užšej šírky sme schopní našich zákazníkov obslúžiť i dvomi úzko reznými zariadeniami taktiež inštalovanými v roku 2016 a to rezačkou-prevíjačkou s výsekom značky FLEXOR 440mm a rezačkou/prevíjačkou značky JURMET 500mm, kde sme opäť schopní použiť technológiu rezania pomocou žiletiek, alebo kruhových nožov. Minimálna šírka rezania je 30mm, vstupy na dutinkách 76mm a 152mm, výstupy o maximálnom priemere 600mm taktiež na dutinkách priemeru 76mm a 152mm.

Inštaláciou týchto zariadení vstúpila spoločnosť MiF, s.r.o. na trh ako distribútor flexibilných obalov na báze BOPP, CPP a LDPE, kde sme schopní dodávať priamym spotrebiteľom vlastnacich baliace automaty, ale aj malým a stredne veľkým konvertorom.  Pre náročnejších zákazníkov, ktorí potrebujú bariérové, laminované flexibilné obaly ponúkame fólie na báze BOPP, CPP, LDPE, PET, AL  v  rôznych technologicky vhodných kombináciách.

Šetrní k prostrediu aj pri tlači

Pri výrobe plnofarebných etikiet sa snažíme čo najmenej zaťažovať životné prostredie aj prostredníctvom nových technológií.
• Čistenie tlačových štočkov – Plate Cleaning Machines PCX 45
• Separátor odpadových vôd pre tlačiarne – SEPARFLEX 90M
• Čistička rastrových valcov s aktívnou kavitáciou – MELANIE 710 Dual Frequency

Naše priority:
– Optimalizujeme spotrebu materiálu vo výrobe technologickou cestou
– Uprednostňujeme materiály šetrné k životnému prostrediu
– Spolupracujeme s dodávateľmi s ekologickým zameraním
– Zavádzame technológie šetrné k životnému prostrediu
– Triedime odpady

Nové druhy perforovaných papierov

Rozšírenie nášho portfólia o nový produkt perforovaného papiera. Mikroforata – perforovaný papier 50g s novým typom výseku v trojuholníkovom tvare.

Makro perforovaný papier – vyseknuté otvory idú rovnobežne s dĺžkou a šírkou papiera.

V ponuke stále ostávajú aj ostatné druhy perforovaných papierov.

V novom roku s novou technológiou

EDALE FL-3 Nový stroj pre celú radu aplikácií.

Použitie:
Samolepiace etikety
Obvodové etikety – minerálky nápoje …
Rukávové zmrštiteľné etikety – shrink sleeves
Obaly na zubné pasty, krémy …
Maslová – tvarohová – bryndzová fólia
Hliníkové viečka na jogurty, šaláty, pivné krčky …
Obaly na mrazené potraviny, zmrzlina, nanuky
Pásky na chlieb
Obaly na lieky

Etikety na alkohol

Predtlačené samolepiace etikety na alkohol v praktickom A6 balení. Rozmer etikety 50x90mm, balenie obsahuje 16 etikiet rovnakého vzoru. Možnosť umiestnenia loga zákazníka priamo na etiketu. Prevedenie – jablkovica, hruškovica, slivovica a marhuľovica.

Svadba v jednom štýle

Svadobné oznámenia, pozvánky, menovky, zasadací poriadok, svadobné menu, etikety na fľaše, etikety na výslužku – to všetko v rovnakom štýle.

Výpredaj skladových zásob

Samolepiace etikety na kotúči
Rozmer 58x43mm, papier biely matný, 1000 ks/kot., 40mm dut.
Rozmer 90x74mm, PET fólia, žltá farba, 1000 ks/kot., 40/76mm dut.
Rozmer 80x108mm, papier biely matný, 2-produkcia, 1500 ks/kot., 76mm dut., pozn. kraft. silikón
Rozmer 80x108mm, papier biely matný, 1-produkcia, 750 ks/kot., 76mm dut., pozn. kraft. silikón

Print etikety 97,5×25,4mm biele, 22 ks/A4, 100 A4/bal.
Print etikety 42x297mm žlté, 5 ks/A4, 100 A4/bal.

Objednávať môžete prostredníctvom nášho e-shopu.

Teambuilding 2015

12.-13. jún 2015 Horský hotel v Belušských Slatinách

Aj tento rok sme strávili dva dni v krásnom prostredí na rozhraní Považského podolia a Strážovských vrchov. Počasie nám prialo, po zvládnutí povinného programu sme vytvorili dva tímy ľudí, ktorí pripravovali pre všetkých večerné občerstvenie v podobe guláša a domácej fazuľovej polievky. Víťazmi boli všetci, okrem pobytu v krásnej prírode sme znova stmelili náš čoraz viac rozrastajúci sa kolektív.

Etikety vo formáte SRA3

Vhodné do produkčných tlačiarní SRA3 formátov, v súčasnosti obľúbených v malonákladovej tlači. Nenáročné spracovanie, kvalitný výstup,
pri potlači veľkých formátov znižovanie nákladov na etiketu. Vysokokvalitný materiál umožňuje optimálnu priľnavosť tonera, vysokú schopnosť rozlíšenia a čistý obraz pri použití v moderných produkčných tlačiarňach, kopírovacích zariadeniach, laserových tlačiarňach atď.

V ponuke formáty A3, SRA3 a špeciálny formát 330x485mm.

Prevedenie materiál papier matný, lesklý a PET fólie.

Gravírovanie laserom

Gravírovanie laserom na rôzne typy materiálov. V našej ponuke nájdete gravírovanie do skla, fľaše na alkohol a víno, sklenené poháre, gravírovanie reklamných predmetov, informačných tabúľ, gravírovanie na kožu a mnoho ďalších.